0 Kč / 0ks

Tipy a triky jak lépe spát

Tipy, jak bojovat s poruchami spánku při depresi

Deprese je jedním z nejčastějších duševních onemocnění na světě. V podstatě existuje několik typů deprese s různými příčinami, které se navzájem odlišují některými příznaky. Existuje však jeden symptom, který je pro všechny typy depresí společný, a tím jsou poruchy spánku.

04.02.2022
Narušuje vám změna času spánek? Vyzkoušejte tyto rady a zapomeňte na nespavost

Přechod z letního na zimní čas a naopak mohou vyvolat problémy se spánkem a nespavost. Nenechte se ovlivnit těmito změnami a vyspěte se pořádně. Začtěte se do našich tipů a zařaďte je do svého denního harmonogramu. Díky nim budete schopni přivítat ráno plní energie a s úsměvem začít nový den.

10.01.2022
Jak se vyspat, pokud užíváte léky, které způsobují nespavost

Insomnie, tedy nespavost, je častý vedlejší účinek mnoha běžně užívaných léků na předpis. Přečtěte si, jak se můžete vyspat i přesto, že vám to nežádoucí účinky léků nechtějí dovolit.

27.07.2021
Péče o novou matraci + užitečné tipy ohledně matrací

Aby si nová matrace zachovala své vlastnosti co nejdéle, je potřeba se o ni správně starat. Jen tak si dopřejete opravdu zdravý spánek a vaše tělo si pořádně odpočine. Přečtěte si více a dozvíte se, jak pečovat o matraci a prodloužit tím její životnost.

01.07.2021
Hyperhidróza + tipy, jak bojovat s pocením během spánku

Pokud se v noci hodně potíte, a není vám horko, může jít o onemocnění zvané hyperhidróza. Projevuje se nadměrným pocením, které může mít negativní dopad i na kvalitu spánku. Přečtěte si více o tom, co ji způsobuje a co je pro ni typické. Přinášíme vám i dobré rady, jak si můžete pomoci.

31.05.2021
Stará matrace jako pelech pro domácí mazlíčky

Zrecyklujte starou matraci a obdarujte svého nejvěrnějšího přítele originálním dárečkem.

15.05.2019
Jak se správně starat o matraci?

Přinášíme Vám 10 praktických tipů, jak se správně starat o matrace nejen z naší nabídky. Dodržováním těchto rad a tipů prodloužíte životnost matrace a zároveň zabezpečíte optimální hygienu Vašeho lůžka během celé životnosti.

17.03.2015
Těchto 12 zlých návyků může zkrátit životnost vašich matrací!

Vyvarujte se těmto zlým návykům, které mohou zkrátit životnost vašich matrací.

 

28.03.2019
Jak vybrat správný polštář na spaní

Možná si to řada z nás ani neuvědomuje, ale výběr kvalitního polštáře na spaní je téměř stejně důležitý jako výběr správné matrace. Abyste se ráno probudili odpočatí a nebolel vás krk, je potřeba věnovat dostatečnou pozornost polštáři.

25.07.2019
Jak zlepšit kvalitu spánku ve stáří?

Dostatečný a zdravý spánek potřebuje každý člověk, děti a staré lidi nevyjímaje. A právě lidé staršího věku se velmi často setkávají s problémy se spánkem. Mnozí z nich mají méně kvalitní spánek, trápí je nespavost, v noci se často budí a ráno vstávají velmi brzy. V konečném důsledku spí velmi krátce. Jaké jsou příčiny a jak zlepšit kvalitu spánku ve stáří?

25.07.2019
123