0 Kč / 0ks

O nás

Portál Ortopedicke-Matrace.cz patří k nejspolehlivějším prodejcům matrací na českém trhu - obchod provozujeme už déle než 10 let. Obchod byl založený v roce 2009 a řadí se k uplně prvním internetovým prodejcům matrací v České republice. Už v nasledujícím roce obchod přesáhl milionový obrat a zákazníkům dodal stovky zdravotních matrací.

Výrobu matrací exkluzivně pro obchod Ortopedicke-Matrace.cz zabezpečují partnerské společnosti MPO Trade a BENAB Trade, které se specializují na kusovou výrobu matrací. Kusová výroba a moderní technologie umožňují:

  1. Expresní dodací lhůty - matrace se vyrábí na míru podle objednávek cca do 5-10 pracovních dní.
  2. Atypy - téměř všechny matrace mohou být vyrobeny v jakémkoliv atypickém rozměru, ale i tvaru (kruh, srdce, vyřízlé rohy,..).

Vysokou kvalitu matrací potvrzuje fakt, že matrace z nabídky Ortopedicke-Matrace.cz uspěly ve výběrových řízeních velkoodběratelů jako jsou státní i soukromé nemocnice, domovy sociálních služeb nebo lázně. Výběrová kriteria zákazníků tohoto typu jsou obzvlášť náročná.

K nejprodávanějším matracím patří zejména sendvičové matrace z moderních pěn a kvalitní taštičkové matrace. Do nemocnich a domovů sociálních služeb pak zejména matrace s antidekubitním profilem, nejčastěji ANTIDEKUBIT HR se speciálním nepromokavým zdravotnickým potahem.

V roce 2016 sme rozšířili nabídku o mnoha certifikáty potvrzené zdravotní matrace slovenského výrobce BENAB. Výhodou je rychlá expedice a to cca do 5 dní v případě jakéhokoliv rozměru.

V roce 2019 jsme kompletně redesignovali web. Nový web umí mimo jiné spočítat on-line cenu i u nevšedních rozměrů matrací na míru.

Certifikáty a atesty k matracím BENAB:

Certifikáty a atesty - matrace BENAB

Klinické hodnocení zdravotních matrací