Potřebujete poradit? +420 534 534 397, obchod@ortopedickematrace.cz

O nás

Kvalitní spánek je jednou z nejdůležitějších podmínek zdravého a plnohodnotného života. A my víme, že bránu do říše zdravého spánku otevírá výběr správné matrace.

Zkušenosti sbíráme a aplikujeme už od roku 2008, kdy jsme založili první e-shop s matracmi na Slovensku a o rok později i v Česku.

Specialisty z nás ale neudělala jen dlouholetá praxe, školení a návštěvy zahraničních veletrhů. Byla to neutuchající touha plnit lidem sny o klidném spánku. Za nejlepší školu považujeme komunikaci s vámi, našimi zákazníky. A za nejlepšího učitele Milana Obida, majitele společnosti MPO Trade, výrobce špičkových českých matrací.

I díky vám a jemu tu dnes máme společnost, která umí vyhovět standardním i specifickým potřebám fanoušků klidných nocí. Budeme rádi, když nás do svých snů pozvete i vy. Jsme připraveni.

Mgr. Ján Kozel, zakladatel obchodu

Milníky

  • 2009

Po roce úspěšného provozu e-shopu zdravotne-matrace.sk vstupujeme na český trh a zakládáme jeden z prvních e-shopů svého druhu: ortopedicke-matrace.cz.

  • 2010

Za rok jsme prodali stovky matrací a překročili obrat 1 mil. korun.

  • 2016

Rozšiřujeme nabídku o certifikované zdravotní matrace slovenského výrobce BENAB. Dodací lhůta se zkracuje na pouhých pět dnů i u atypických rozměrů.

  • 2019

E-shop kompletně redesignujeme. Nově umí spočítat cenu i atypických matrací.

  • 2023

Neúnavně sledujeme novinky, inovujeme výrobky a pracujeme na rozvoji prodejního servisu. Postupující automatizace procesů nám dává stále více času věnovat se vám, našim zákazníkům, kterým, jak už víte, vděčíme za každodenní motivaci i dosažené úspěchy.

Kdo plní vaše sny

Zuzana Caletková
Zákaznický servis
 
Ing. Gabriela Martinčeková
Zákaznický servis
 
Ing. Ján Chocholáček
Zákaznický servis

Kvalitní práci poznáte i potmě

Ortopedické matrace s vynikajícím poměrem kvality a ceny, stejně jako aktuální informace o trendech zdravého spaní vám můžeme nabízet dík úzké spolupráci s nejlepšími českými a slovenskými výrobci.

Když nám pošlete objednávku, okamžitě ji pošleme kolegům do výroby. Proto jsou naše dodací lhůty tak krátké a počet reklamací zanedbatelný. V kombinaci s výhodnými cenami a profesionální zákaznickou podporou tvoříme službu nejvyšší úrovně.

Kdo jsou naši dodavatelé

MPO Trade s. r. o.

Výrobce kvalitních matrací z Kroměřížska spojuje 20letou zkušenost s novými trendy, pečlivým zkoumáním materiálů a moderními výrobními postupy. Matrace MPO u našich zákazníků budí oprávněné nadšení.

Certifikáty

BENAB TRADE, spol. s r.o.

Slovenský výrobce a exportér základních i špičkových matrací do celé střední Evropy. Na speciální požadavky odpovídá speciálním, často atypickým řešením. Garantujeme vynikající poměr kvality a ceny.

Certifikáty

Obrovský výběr — Odborné poradenství — Výhodné ceny — Doprava zdarma