0 Kč / 0ks

Informace k nákupu

Doba dodání a proces zpracování objednávky matrací

Naše standardní dodací lhůty jsou cca 5-10 dní bez ohledu na typ objednané matrace nebo její rozměr, včetně atypů. Přinášíme Vám celý příběh výroby a distribuce popisující jednotlivé etapy objednávky.

Návod k používání matrace

Aby Vám matrace sloužila k vaší maximální spokojenosti a mohli jste je používat co nejdéle, je třeba dodržovat nasledující podmínky.

Jak jsou matrace balené?

Matrace doručujeme prostřednictvím přepravních kurýrních společností, které kromé našich matrací doručují i jiné průmyslové zboží. Reálně tedy hrozí určité riziko poškození našich zásilek. Proto se snažíme minimalizovat možnosti poškození vhodným balením a stále častěji využíváme technologii komprimování (stočení matrace do rolky).

Barevnost pěn se může měnit

Někdy se zákazníci dotazují, proč dodaná matrace nevypadá přesně jako na obrázku. Barevnost jednotlivých vrstev pěn u matrací se může měnit. Barva pěny totiž nemá žádný vliv na její vlastnosti.

 

Atypické matrace na míru

Specializujeme se na kusovou výrobu matrací, proto není problém vyrobit jakoukoliv atypickou matraci na míru.

Pěnový anatomický polštář zdarma

Specializovaný obchod Ortopedicke-Matrace.cz nabízí k matracím něco navíc, nejen dopravu zdarma, ale i milý dárek - pěnový anatomický polštář - zdarma.

Matrace s dopravou ZDARMA

Pokud jste si vybrali matraci z naší nabídky, doručíme ji na vaši adresu pomocí kuriéra. Jedná se o časově nejefektivnější službu, kterou máte u nás vždy úplně zdarma.

Platba za matrace

Jak zaplatíte za matrace? Vyberte si způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Způsob platby si zvolíte při vyplňování dodacích údajů v objednávce.

Vrácení zboží

Popis práv a povinností prodávajícího a kupujícího - při odstoupení od smlouvy o prodeji zboží kupujícím, kterým je spotřebitel nebo podnikatel.