0 Kč / 0ks

Informace k nákupu

Pokud jste si vybrali matraci z naší nabídky, doručíme ji na vaši adresu pomocí kuriéra. Jedná se o časově nejefektivnější službu, kterou máte u nás vždy úplně zdarma.

Jak zaplatíte za matrace? Vyberte si způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Způsob platby si zvolíte při vyplňování dodacích údajů v objednávce.

Popis práv a povinností prodávajícího a kupujícího - při odstoupení od smlouvy o prodeji zboží kupujícím, kterým je spotřebitel nebo podnikatel.

Aby Vám matrace sloužila k vaší maximální spokojenosti a mohli jste je používat co nejdéle, je třeba dodržovat nasledující podmínky.

Matrace doručujeme prostřednictvím přepravních kurýrních společností, které kromé našich matrací doručují i jiné průmyslové zboží. Reálně tedy hrozí určité riziko poškození našich zásilek. Proto se snažíme minimalizovat možnosti poškození vhodným balením a stále častěji využíváme technologii komprimování (stočení matrace do rolky).

Někdy se zákazníci dotazují, proč dodaná matrace nevypadá přesně jako na obrázku. Barevnost jednotlivých vrstev pěn u matrací se může měnit. Barva pěny totiž nemá žádný vliv na její vlastnosti.

 

Naše standardní dodací lhůty jsou cca 5-10 dní bez ohledu na typ objednané matrace nebo její rozměr, včetně atypů. Přinášíme Vám celý příběh výroby a distribuce popisující jednotlivé etapy objednávky.

Specializujeme se na kusovou výrobu matrací, proto není problém vyrobit jakoukoliv atypickou matraci na míru.

Specializovaný obchod Ortopedicke-Matrace.cz nabízí k matracím něco navíc, nejen dopravu zdarma, ale i milý dárek - pěnový anatomický polštář - zdarma.