0 Kč / 0ks

Platba za matrace

Matrace můžete zaplatit online, dobírkou nebo předem převodem na náš účetJak zaplatíte za matrace? Vyberte si způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Způsob platby si zvolíte při vyplňování dodacích údajů v objednávce.

Novinka! Online platba kartou

Od roku 2019 můžete objednávku uhradit už i platební kartou. Pokud zvolíte online platbu kartou nebo platební tlačítko banky, po dokončení objednávky proběhne přesměrování na zabezpečenou platební bránu Comgate, kde zadáním potřebných údajů objednávku zaplatíte.

Za platbu kartou neúčtujeme žádné extra příplatky (0 Kč), platíte jen cenu matrací a doprava je zdarma. Když se Vám nepodaří zadat všechny údaje správně nebo z nějakého důvodu platbu nedokončíte, k úhradě se ještě můžte opětovně vrátit - v e-mailu najdete odkaz na dokončení platby.

Platba předem prevodem

Cena za dopravu matrací při platbě převodem je: 0 Kč. Platbu předem uskutečníte na základě pokynů, oteré obdržíte na e-mail obratem po objednání matrací. Nezapomeňte uvést jako variabilní symobl číslo Vaší objednávky.

Číslo účtu (FIO banka): 2301134941/2010

Dobírka - platba v hotovosti při dodání zboží

Cena za dopravu matrací při platbě v hotovosti nebo kartou na dobírku: 0 Kč. Pokud nechcete za zboží platit předem, úhradu uskutečníte v hotovosti při přebírání zboží pracovníkovi kuriérské služby. Doporučujeme mít připravenou hotovost, kurýr nemusí mít k dispozicii platební termínál pro platbu kartou.

Comgate - online platba kartou nebo přes bankovní tlačítko

Cena za dopravu matrací při platbě online: 0 Kč. Jednoduchá, rychlá a moderní platba. Objednávku zaplatíte obratem po vytvoření objednávky přes platební bránu Comgate.