Potřebujete poradit? +420 534 534 397, obchod@ortopedickematrace.cz

Benefity nákupu

Benefity nákupu u nás

Všechno pro zdravý spánek

Matrace vyrábíme ze všech existujících materiálů. Každý z nich má své výhody a nevýhody. Protože je nabízíme všechny, můžeme je otevřeně porovnat. Nabídku matrací doplňuje i další sortiment pro zdravý spánek, jako matracové rošty, polštáře a další zboží.

Kvalita prověřená zákazníky

Naše matrace se prakticky nereklamují. Důvod? Vyrábíme je z prověřených, pravidelně testovaných materiálů. Každý výrobek prochází přísnou výstupní kontrolou. Nechceme nabízet zboží, které vám bude kazit spánek a pohodu v pelíšku. Nevyplatilo by se to vám ani nám.

Výjimečná zkušenost

Na Slovensku jsme byli první a v Česku jedni z prvních, kdo začal s prodejem matrací přes internet. Slovenský e-shop zdravotne-matrace.sk vznikl v roce 2008, tento český o rok později. Do dnešních dnů jsme prodali více než 160 000 matrací. Za 15 let jsme pronikli do tajů výroby i potřeb zákazníků jako málokdo.

Jakékoliv atypické rozměry

Neohlížejte se na standardní rozměry matrací. Vyrobíme pro vás atypické kusy o rozměrech až 220x220 centimetrů, ale i menší matrace do zúžených a krátkých postelí. Dopřejte svému tělu, co potřebuje.

Pomoc s výběrem

Náš sortiment je opravdu bohatý, a mohl by vám komplikovat výběr. Proto jsme vás jím rádi provedeme. Matrace si můžete vybrat z katalogu podle parametrů. Pokud si vlastnostmi matrace nejste jisti, pomůže vám. Odpovědi na otázky můžete vyhledat — nebo o ně požádat. K dispozici jsme vám také na telefonu +420 534 534 397 (pracovní dny 9—16.). Rozhodně neváhejte požádat nás o pomoc. Od toho tu jsme.

Rychlá akce, expresní termíny

Ačkoliv všechny matrace vyrábíme na objednávku, obvykle je expedujeme už do 3–5 pracovních dnů. Výroba atypických matrací trvá o něco déle.

Polštář zdarma

Ke každé matraci vám přibalíme pěnový, anatomicky tvarovaný polštář zdarma.

Doprava zdarma

Nákup za alespoň 2000 Kč vám dopravíme zdarma. To platí to i pro největší matrace. Doručíme je odborně zabalené a zcela neporušené.

Vynáška až do patra

Za drobný příplatek vám zásilku vyneseme až k bytovým dveřím.

Maximální vstřícnost

Máme rádi spokojené zákazníky. Proto se vám budeme snažit vyjít vstříc i nad rámec vašich spotřebitelských práv a našich (už tak vstřícných) obchodních podmínek.

Právo první noci

Vrátit nám můžete i rozbalenou a vyzkoušenou (čistou a nepoškozenou) matraci. Dokonce k vám pro ni pošleme i dopravu. Nejde-li o reklamaci, dopravné hradíte vy.

Zákaznický servis

Jsme připraveni řešit všechny nesrovnalosti při nákupu i doručení, v průběhu záruční doby i po jejím skončení. Garantujeme vám klidný spánek!

O nás

Specializujeme se na prodej matrací a doplňků pro zdravý spánek, včetně matracových roštů a polštářů. Nabízíme matrace ze vše materiálů, což nám umožňuje je otevřeně porovnávat a najít pro vás tu nejlepší volbu.
S více než 15 lety zkušeností a přes 160 000 prodaných matrací jsme průkopníky v online prodeji matrací v Česku i na Slovensku. Rádi vám pomůžeme s výběrem a nabízíme expresní dodání, s možností výroby atypických rozměrů matrací.
 
2009
ROK ZALOŽENÍ
160 000+
PRODANÝCH MATRACÍ
Obrovský výběr — Odborné poradenství — Výhodné ceny — Doprava zdarma