0 Kč / 0ks

Tipy a triky jak lépe spát

Naučte se, jak „vypnout“ neodbytné myšlenky na práci před spaním

Pokud máte psychicky náročné zaměstnání, může být obtížné nechat pracovní problémy v práci a po pracovní době relaxovat. Práce může zaměstnávat vaši mysl během řízení, jídla nebo rozhovoru s rodinou či přáteli. Snaha ovládnout svou mysl však obvykle zesílí, když je čas jít spát.

12.02.2024
Jak se vyspat s miminkem? Praktické tipy pro novopečené rodiče

Příchod dítěte do rodiny s sebou přináší několik změn. Jednou z nejvýznamnějších je konec běžného spánkového režimu rodičů. Vyzkoušejte naše osvědčené rady a naučte se, jak se s miminkem dobře vyspat.

01.02.2024
I malá ložnice může být útulná a účelná: Poradíme  vám, jak na to

Pokud chcete, aby vaše malá ložnice byla pohodlná a praktická, musíte co nejlépe využít prostor, který máte k dispozici. Inspirujte se našimi tipy a triky, které vám pomohou vykouzlit v ložnici dokonalou oázu odpočinku.

12.01.2024
7 osvědčených tipů, jak mít krásné sny

Jak je nám dobře známo, všichni sníme. Co byste ale řekli na to, kdybyste mohli své sny ovládat? Vyzkoušejte naše tipy pro sladké sny a vyspěte se dorůžova.

22.12.2023
Jak usnout, pokud jste rozrušení z něčeho, co vás čeká následující den

Je to nepříjemné, ale je tomu tak. I když normálně nemáte problém s usínáním, jakmile se objeví skutečný důvod, proč se potřebujete dobře vyspat, nemůžete ani „zamhouřit oči“. Díky našim radám se však můžete naučit, jak rychle usnout a dostatečně si odpočinout před velkým dnem.

06.12.2023
Únavu za volantem není radno podceňovat. Vyzkoušejte naše tipy, jak řídit bezpečně

Usínání za volantem představuje vážný a životu nebezpečný fenomén. Ohrožuje totiž nejen řidiče samotného, ale i ostatní účastníky silničníhoprovozu. V tomto článku jsme se zaměřili na možné následky jízdy unaveného řidiče a nabídneme vám také rady, co dělat v případě, že se za volantem cítíte unavení nebo ospalí.

15.11.2023
Úskalí spánku ve dvojici + tipy, jak se vypořádat se spánkovými návyky partnera

Většina těch, kteří sdílejí postel s partnerem, ví, že když zhasnou světla, může se mírumilovná cesta do říše snů změnit v nepříjemný zážitek. A to všechno kvůli osobě, která spí vedle. Mluvíme o chrápání, vstávání, převalování, rušení zapnutou televizí nebo svítícím tabletem, kradení přikrývek a řadě dalších nepříjemných zvyků.

05.10.2023
Únava hned po probuzení – jak se jí zbavit?

Znáte ten pocit, když se ráno probudíte a jste hned unavení? Ani po dlouhém spánku se necítíte svěží. Každý to určitě alespoň jednou v životě zažil. Jak této nepříjemné záležitosti předejít?

27.09.2023
Rozlučte se se ztuhlou šíjí a bolestí krčních svalů po probuzení

Probuzení s bolavým a ztuhlým krkem nikomu na náladě nepřidá. Sáhnout po lécích proti bolesti není vždy správné řešení, zejména pokud se problém opakuje častěji. Proto jsme pro vás připravili přehled toho, co způsobuje bolestivou a ztuhlou šíji, jakož i tipy pro rychlou úlevu.

28.06.2023
123