Přechod z letního na zimní čas a naopak může vyvolat problémy se spánkem. Začtěte se do našich tipů a přivítejte ráno plní energie.
Insomnie je častý vedlejší účinek běžně užívaných léků na předpis. Přečtěte si, jak se můžete vyspat i přesto, že vám to nežádoucí účinky nechtějí dovolit.
Aby si nová matrace zachovala své vlastnosti co nejdéle, je potřeba se o ni správně starat. Přečtěte si více jak pečovat o matraci a prodloužit její životnost.
Hyperhidróza se projevuje nadměrným pocením, které může mít negativní dopad na kvalitu spánku. Přečtěte si více o tom, co ji způsobuje a ja s tím bojovat.
Pro mnohé lidi je zima zatěžkávací zkouškou. Vnější teploty pod nulou a dům či byt ne a ne vyhřát. Přečtěte si 5 tipů, jak se zahřát v posteli během zimy.
Druhá vlna koronaviru je už dávno tady a s ní spojená omezení či nouzový stav. Nabízíme vám tipy, které můžete dělat během lockdownu z pohodlí vlastní postele.
Horké letní noci jsou pro organismus zátěží, se kterou není snadné se vypořádat. Proto vyzkoušejte naše tipy a dopřejte si odpočinek, jaký si zasloužíte.
Alergeny jako pyl, roztoči z prachu, peří nebo chlupy mohou ovlivnit kvalitu spánku. Přečtěte si, jaká jsou místa jejich výskytu a jak se jich zbavit.
V noci se potíme a všechen pot pohltí lůžkoviny spolu s matrací. Povlečení a prostěradlo se čistí snadno, ale co s matrací, přikrývkou či polštářem? Poradíme!
Každoročně se vyrovnávat s pravidelnou změnou času dvakrát ročně není jednoduché. Jak tento posun času zvládnout bez újmy na zdraví? Poradíme vám.
Chřipka či nachlazení ke kvalitnímu spánku rozhodně nepřispívají. Objevte spolu s námi ty nejlepší rady na zlepšení spánku při chřipce nebo nachlazení.
Výběru postele se mnohokrát nepřikládá příliš velká důležitost, i když ji používáme denně nejvíce hodin. Přečtěte si našich 5 tipů, jak vybrat správnou postel.