605 563 777Po-Pá: 9:00 - 16:00
0 Kč / 0ks

Pěnový anatomický polštář zdarma

Specializovaný obchod Ortopedicke-Matrace.cz nabízí k matracím něco navíc, nejen dopravu zdarma, ale i milý dáreček - pěnový anatomický polštář - zdarma. Akce se vztahuje na objednávky přijaté od 1. 1. 2018 a platí dlouhodobě do vyčerpání zásob.

Ke každé matraci pěnový anatomický polštář zdarma

Pěnový anatomický polštář k matraci zdarmaNyní jsme pro vás připravili speciální akci. Všem zákazníkům, kteří objednají matrace z naší nabídky podarujeme k matracím pěnové anatomické polštářky. Kolik matrací, tolik polštářků. V případě objednávky matrace 200 x 140 cm nebo dvoumatrace většího rozměru přibalíme rovnou 2 polštářky.

Pokud jsou matrace expedované skomprimované do rolky, polštářky nemusejí být na první pohled vidět, protože jsou vložené v skomprimované matraci.

Akce se vztahuje na objednávky přijaté od 1. 1. 2018 a platí dlouhodobě do vyčerpání zásob.

Popis anatomického polštářku

Anatomicky tvarovaný pěnový polštář z PUR pěny, s optimální hustotou, resp. tuhostí pěny - 19 kg/m3. Polštář je vyšší, takže je vhodný zejména pro spánek v poloze na boku. Dárkový polštář neobsahuje potah. V případě zájmu můžete e-mailem potah na polštář doobjednat za výrobní cenu 120 Kč / ks (+ poštovné). Rozměr: 50 x 30 x cca 10-12 cm.

Poznámka: Nový anatomický polštář z PUR pěny je mírně tvrdší, protože pěna je čerstvá. Cca do 2-3 týdnů používání PUR pěna povolí, tuhost se stabilizuje, pěna získá na pružnosti. Pokud potřebujete proces urychlit, stačí pěnu opakovaně celoplošně stlačit.

 

 

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Přidat dotaz do poradny
Jméno a příjmení:
Email:
Předmět:
Text Vaší otázky: