Pěnový anatomický polštář zdarma

Specializovaný obchod Ortopedicke-Matrace.cz nabízí k matracím něco navíc, nejen dopravu zdarma, ale i milý dárek - pěnový anatomický polštář - zdarma.

Ke každé matraci pěnový anatomický polštář zdarma

Pěnový anatomický polštář k matraci zdarmaNyní jsme pro vás připravili speciální akci. Všem zákazníkům, kteří objednají matrace z naší nabídky podarujeme k matracím pěnové anatomické polštářky. Kolik matrací, tolik polštářků. V případě objednávky matrace 200 x 140 cm nebo dvoumatrace většího rozměru přibalíme rovnou 2 polštářky.

Pokud jsou matrace expedované skomprimované do rolky, polštářky nemusejí být na první pohled vidět, protože jsou vložené v skomprimované matraci.

Akce se vztahuje na objednávky přijaté od 1. 1. 2020 a platí dlouhodobě do vyčerpání zásob.

Popis anatomického polštářku

Anatomicky tvarovaný pěnový polštář z PUR pěny, s optimální hustotou, resp. tuhostí pěny - 19 kg/m3. Polštář je vyšší, takže je vhodný zejména pro spánek v poloze na boku. V případě objednávky samostatného polštáře Vám ho poskytneme za cenu 180 Kč / ks.

Nový anatomický polštář z PUR pěny je mírně tvrdší, protože pěna je čerstvá. Cca do 2-3 týdnů používání PUR pěna povolí, tuhost se stabilizuje, pěna získá na pružnosti. Pokud potřebujete proces urychlit, stačí pěnu opakovaně celoplošně stlačit.

Dárkový polštář neobsahuje potah. V případě zájmu můžete potah na polštář doobjednat za výrobní cenu 150 Kč / ks. Rozměr: 50 x 30 x cca 10-12 cm.

Potah na anatomický polštář není možné objednat přes eshop - doobjednat můžete telefonicky alebo jednoduše e-mailem.

Poznámka: Dárkový anatomický polštářek je určený pouze pro dospělé, proto není součástí dodávky matrací do dětské postýlky.

Google+