Potřebujete poradit? 605 563 777, obchod@ortopedickematrace.cz

Atypické matrace na míru

Informace k nákupu | 12.03.2015

Specializujeme se na kusovou výrobu matrací, proto není problém vyrobit jakoukoliv atypickou matraci na míru. Všechny matrace se vyrábí podle objednávek a je jedno, jestli jde o základní rozměr nebo atyp - výroba a dodání trvá stejně, nejčastěji do 5 - 10 dní.  

Menší atypické rozměry matrací BEZ PŘÍPLATKU!

Platí pravidlo, že dokud je atyp menší než základní rozměr matrace 200 x 90 cm, tak úprava je bez příplatku. Cena je stejná jako za základní rozměr 200 x 90 cm. Pokud tedy potřebujete například matraci 195 x 78 cm, cena je stejná jako za základní rozměr 200 x 90 cm.

Na zakázku s atypickým rozměrem je možné vyrobit všechny matrace z naší nabídky: pěnové i pružinové matrace, ale i úzké matrace, nazývané také vrchní matrace, které se řadí k velmi často objednávaným atypům.

Cenu si u nás můžete ověřit velmi jednoduše a následně matraci i objednat

V detailu každé matrace můžete vepsat "Atypický rozmer" vaší matrace na míruV detailu každého produktu máme tabulku s nejčastěji objednávanými rozměry. Pod nimi je prostor na zadání atypického rozměru - zadáte požadovanou šířku a délku, kliknete na tlačítko Propočítat a cena se zaktualizuje. Matraci můžete pak rovnou objednat v zadaném atypickém rozměru.

Pokud se jedná nejen o atypický rozměr matrace, ale i nepravidelný tvar, tak většinou dokážeme vyrobit i komplikované tvary jako kosodélník, kruh nebo srdce. Tyto atypy řešíme individuálně - atypický tvar Vám rádi naceníme, stačí poslat zprávu na e-mail: obchod@ortopedickematrace.cz a následně Vám pošleme cenovou kalkulaci.

Prodloužené rozměry s příplatkem

V případě prodloužení matrace se účtuje příplatek +10% za každých započatých 10 cm prodloužení.

Tedy například:

  • cena za rozměr 210 x 90 cm je jako za rozměr 200 x 90 cm + 10%
  • cena za rozměr 220 x 90 cm je jako za rozměr 200 x 90 cm + 20%
  • cena za rozměr 210 x 140 cm je jako za rozměr 200 x 140 cm + 10% atd.

I u prodloužených atypů platí dodací lhůta cca 5 - 10 dní.

Lze vyrobit i komplikované tvarové atypy: kruh, srdce, molitanové výřezy atd.

I u atypů platí akce na polštář zdarma + dopravu zdarma po celé ČR.

 

 

Obrovský výběr — Odborné poradenství — Výhodné ceny — Doprava zdarma