Návod k používání matrace

Oblíbené matrace XENIE 1+1Aby Vám matrace sloužila k vaší maximální spokojenosti a mohli jste je používat co nejdéle, je třeba dodržovat nasledující podmínky.

Jak zaobcházet s odnímatelným matracovým potahem

Matrace jsou opatřeny odnímatelným potahem pomocí zipu. Při manipulaci s potahem dbejte na to, aby nepřišlo nevhodným odnímáním, nebo navlékáním potahu k poškození jádra, nebo návleku.

Potah matrace je potřebné ošetřovat podle symbolů všitých do potahu každé matrace. Potah matrace čistite jen výrobky k tomu určenými a postupujte podle návodu výrobce čistícího postředku.

Podmínky záruky na matrace

Nevystavujte matracové jádro bez potahu přímému slunečnímu žáŕení. Přímé sluneční záření může urychlit i blednutí potahu matrace.

Matraci jedenkrát měsíčně otočte a vysajte od prachu. Pravidelným otáčením umožníte zatěžované straně regeneraci. U textílií může přijít ke zvlnění. Vadou není ani změna rozměru potahu způsobená standardním používáním matrace. Odchylka od rozměrů uvedených v objednávce matrace může být +/- 1,5% u šířky i délky.

Dbejte na správnou volbu podkladu pod matraci podle jeho typu (Jak kombinovat matrace a rošty /url). Výrobce neručí za škody vzniklé dodatečnou úpravou jádra spotřebitelem.

Matrace se dodávají z hygienických důvodů v neprodyšném balení. Po vybalení z fólie matrace vykazují charakteristický "zápach", stejně jako i jiné výrobky po jejich rozbalení. Toto není závada a nemá vliv na zdraví člověka. Je potřebné matrace dostatečným způsobem odvětrat. Nejpozději po několika dnech "zápach" zmizí.

Kromě základních záručních pokynů starostlivosti o matrace vám nabízíme i dalších 10 praktických tipů jak sa správně starat o matraci /url/

Záruka na matrace se vztahuje na vady vzniklé v důsledku nekvalitní výroby a vady materiálu použitého k výrobě matrace. Záruka se nevztahuje na: opotřebení materiálu způsobené standardním používáním matrace, na vyblednutí dezénu povrchu potahu, na škody způsobené nesprávnou manipulací, uložením na nesprávný typ podložky event. roštu, mechanickým poškozením, nebo nevhodným použitím matrace.

Google+