605 563 777Po-Pá: 9:00 - 16:00
0 Kč / 0ks

Návod k používání matrace

Oblíbené matrace XENIE 1+1Aby Vám matrace sloužila k vaší maximální spokojenosti a mohli jste je používat co nejdéle, je třeba dodržovat nasledující podmínky.

Jak zaobcházet s odnímatelným matracovým potahem

Matrace jsou opatřeny odnímatelným potahem pomocí zipu. Při manipulaci s potahem dbejte na to, aby nepřišlo nevhodným odnímáním, nebo navlékáním potahu k poškození jádra, nebo návleku.

Potah matrace je potřebné ošetřovat podle symbolů všitých do potahu každé matrace. Potah matrace čistite jen výrobky k tomu určenými a postupujte podle návodu výrobce čistícího postředku.

Podmínky záruky na matrace

Nevystavujte matracové jádro bez potahu přímému slunečnímu žáŕení. Přímé sluneční záření může urychlit i blednutí potahu matrace.

Matraci jedenkrát měsíčně otočte a vysajte od prachu. Pravidelným otáčením umožníte zatěžované straně regeneraci. U textílií může přijít ke zvlnění. Vadou není ani změna rozměru potahu způsobená standardním používáním matrace. Odchylka od rozměrů uvedených v objednávce matrace může být +/- 1,5% u šířky i délky.

Dbejte na správnou volbu podkladu pod matraci podle jeho typu (Jak kombinovat matrace a rošty /url). Výrobce neručí za škody vzniklé dodatečnou úpravou jádra spotřebitelem.

Matrace se dodávají z hygienických důvodů v neprodyšném balení. Po vybalení z fólie matrace vykazují charakteristický "zápach", stejně jako i jiné výrobky po jejich rozbalení. Toto není závada a nemá vliv na zdraví člověka. Je potřebné matrace dostatečným způsobem odvětrat. Nejpozději po několika dnech "zápach" zmizí.

Kromě základních záručních pokynů starostlivosti o matrace vám nabízíme i dalších 10 praktických tipů jak sa správně starat o matraci /url/

Záruka na matrace se vztahuje na vady vzniklé v důsledku nekvalitní výroby a vady materiálu použitého k výrobě matrace. Záruka se nevztahuje na: opotřebení materiálu způsobené standardním používáním matrace, na vyblednutí dezénu povrchu potahu, na škody způsobené nesprávnou manipulací, uložením na nesprávný typ podložky event. roštu, mechanickým poškozením, nebo nevhodným použitím matrace.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Přidat dotaz do poradny
Jméno a příjmení:
Email:
Předmět:
Text Vaší otázky: