Využijte extra slevy na matrace BENAB s dárkovým poukazem BENAB5. Akce platí do 31.7.2024.

Potřebujete poradit? +420 534 534 397, obchod@ortopedickematrace.cz

Zdravotní problémy - krční páteř

Další otázky a odpovědi
Matrace a zdravotní problémy

Zdravotní problémy - krční páteř

Dobrý den, chci Vás poprosit o radu. Chceme si od vás koupit matrace. Můj problém je v tom, ze mívám bolesti páteře a mám i silnou skoliózu krční páteře. Spadám do věkové kategorie 30 let, jsem štíhlá, ale mám výrazné bolesti pánve, tím pádem nemůžu mít úplně tvrdou matraci, jelikož mám pak bolesti i v bocích.

Uvažuji o těchto matracích : AKCE 1+1 MEMORY COMFORT matrace s línou pěnou, nebo DUO VISCO matrace s línou pěnou. Které z těchto by jste nám, prosím, doporučili. Partner nemá takové zdravotní problémy.

Děkuji

Naše odpověď

Dobrý den,

u matrací s paměťovou pěnou by bylo trochu riskantní odhadnout, jak vysoká vrstva paměťové pěny by Vám vyhovovala, aby matrace nevytvářela protitlak. Mezi těmito dvěmi modely by to však jistě byla MEMORY COMFORT, protože obsahuje více poddajné paměťové pěny (5 cm) než DUO VISCO (3D povrch s výškou od 2 do 4 cm dle profilování).
 
Při volbě latexové matrace je jisté, že okopíruje tělo bez problémů. Aby to ale platilo, latexová matrace by musela být uložená na lamelovém (pružném) roštu, který umožní matraci využít její potenciál na 100%.

Děkujeme za Váš zájem.

heurekashoproku
Obrovský výběr — Odborné poradenství — Výhodné ceny — Doprava zdarma