Potřebujete poradit? 605 563 777, obchod@ortopedickematrace.cz

Skolióza a bolesti bederní páteře

Další otázky a odpovědi
Matrace a zdravotní problémy

Skolióza a bolesti bederní páteře

Dobry den,
chtěla bych se zeptat jakou matraci by jste mi doporučili při problémech s bolestma bederní páteře - už vůbec nemůžu ležet na zádech ani na břichu, spávám jen na boku. Myslím, že tyto problémy se zhoršili po tom, jak jsem začala spávat na matraci s taštičkovými pružinami, když občas spím na obyčejné válendě, tak je to lepší. Mám také ustálenou dvojitou esovitou skoliózu páteře. Mám 35 let, 176/72. Děkuji za odpověď.

Naše odpověď

Dobrý den,

na základě Vámi uvedených informací bychom Vám doporučili latexovou matraci. Tyto mají nejvyšší bodovou elasticitu a proto jsou doporučované při zdravotních problémech s vadami páteře. Latexové matrace se doporučuje uložit na lamelový rošt. S lamelovým roštem latex výborně spolupracuje, pružné lamely zdůrazňují vysokou elasticitu latexu.

Matrace bude měkká, pružná a pohodlná. Pokud Vám ale nevyhovuje měkčí lůžko, nebo to neumíte sama posoudit, tak bychom Vám doporučili v jakékoli prodejně s matracemi si vyzkoušet latexové matrace, jestli Vám latex bude vyhovovat. 

Jako středně tuhou alternativu, vhodnou i na jiný podklad než lamelový rošt, můžeme doporučit matraci ze studené HR pěny OPTIMA - tato je také velmi pružná, reaguje na pohyb a tělo dokáže podržet v anatomicky správné poloze.

Akce: doprava je zdarma + k matraci Vám přibalíme pěnový anatomický polštář jako dárek za Vaši objednávku. 

Výroba a dodání trvá cca 5- 10 dní dle sezóny.

Matraci si můžete objednat přes eshop nebo také mailem uvedením dodací adresy a kontaktního telefonu.

Obrovský výběr — Odborné poradenství — Výhodné ceny — Doprava zdarma