Matrace s dopravou ZDARMA

Pokud jste si vybrali matraci z naší nabídky, doručíme ji na vaši adresu pomocí kuriéra. Jedná se o časově nejefektivnější službu, kterou máte u nás vždy úplně zdarma.

Matrace doručíme úplne zdarma!

Oblíbené matrace v akcii 1+1 také s dopravou ZDARMAKdy budeme mít matraci doma?

Objednáním matrací z našeho obchodu získáte zboží, které se vždy vyrábí na míru na základě vaší objednávky. Podle objednaných rozměrů, typů, zvolených potahů a množství se musí matrace nejdříve vyrobit. Vždy se snažíme, aby celý proces výroby a doručení proběhl co nejrychleji, obvykle proces trvá přibližně 5 - 10 dní, ale aktuální dodací lhůta je vždy uvedena v detailu každého produktu.

Po výrobě matrací je obratem expedujeme pomocí přepravní firmy, kterou pro vás zabezpečíme zdarma.

Matrace jsou pořádně zabalené, větší rozměry matrací nebo težké kusy i ve více vrstvách. Nemusíte se proto obávat rizika poškození při doručování.

Proč 5 - 10 dní?

Matrace z naší nabídky není zboží, které by leželo někde ve velkoskladech. Jedná se o kusovou výrobu na míru, které délku může ovlivnit i počet aktuálně přijatých objednávek. Každá matrace je vyráběna ručně za pomoci moderních technologických zařízení. Okamžitě jakmile je objednávka připravena k odeslání, budeme vás informovat o expedici.

Většina matrací se komprimuje

Nově je už většina matrací zabalených a expedovaných v rolce - matrace se komprimují. Zkomprimované matrace (srolované) je nutné po doručení ihned vybalit. Jedná se o transportní balení. Dlouhodobým skladováním srolovaných matrací může dojít k jejich nevratnému poškození.

V detailu každé matrace je uvedeno, jakým způsobem je bude expedováva - jestli komprimovaná nebo v standardním rozměru.

Zkomprimované matrace (srolované) je nutné po doručení ihned vybalit. Jedná se o transportní balení.

Kdy vám dáme vědět?

O průběhu objednávky vás budeme informovat v době, kdy pro vás budeme mít informaci o odeslání objednané zásilky a číslo zásilky. Kontaktování probíhá standardně e-mailem. V den doručení vám také přijde SMS, která bude obsahovat bližší informace k dodání.

Doručující kurýr vás však bude ještě kontaktovat ráno v den rozvozu nebo cca hodinu před doručováním telefonicky. Na podmínkách dodání se můžete domluvit přímo s ním. Kurýr obvykle doručuje každý pracovní den v čase od 8. do 17. hodiny.

Google+