Využijte extra slevy na matrace BENAB s dárkovým poukazem BENAB5. Akce platí do 31.7.2024.

Potřebujete poradit? +420 534 534 397, obchod@ortopedickematrace.cz

Bolesti zad

Další otázky a odpovědi
Matrace a zdravotní problémy

Bolesti zad

Mám 30 let. Když se ráno probudím, nemůžu se zohnout, tak mě bolí záda a tak se cítím jako by mě celou noc bili, v podstatě mě vše bolí, cítím se nevyspaný. Čím víc spím, tím víc mě bolí. Jakou matraci nebo polštář byste mi doporučili přibližně v střední cenové kategorii? Děkuji za odpověď.

Naše odpověď

Dobrý den,

v případě, že budou matrace uložené na pružném lamelovém roštu, můžeme doporučit latexové matrace nebo zdravotní matraci OPTIMA. Pokud nemáte lamelový rošt, latexové matrace nejsou vhodné, řešením teda zůstává matrace OPTIMA. V případě objednávky Vám k matracím přibalíme anatomické polštáře zdarma - anatomicky tvarované polštáře nevyhovují všem zákazníkům - ale můžete je vyzkoušet pro změnu a uvidíme jestli změna pomůže.

Jedná se však zajím jen o obecné doporučení. Pokud upřesníte váhu, oblíbenou spací polohu a preferovanou tuhost, poradíme Vám dle zkušeností třeba i vhodnejší model.

Každopádně matrace nedokáže vyléčit degenerativní poruchy páteře, pouze poskytnout optimální komfort a poskytnout páteři vhodnou oporu. Ve Vašem případě by bylo určitě smysluplné se zajít poradit za svým lékařem.

heurekashoproku
Obrovský výběr — Odborné poradenství — Výhodné ceny — Doprava zdarma